Yenilik ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin E-Posta Adresinizi Giriniz

Gizlilik Politikası

Değerli Proteinbaba Üyesi,
 
 
 
Proteinbaba, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
 
Proteinbaba sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Proteinbaba bünyesinde kullanılmaktadır.
 
Proteinbaba, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
Proteinbaba, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
 
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Proteinbaba müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Proteinbaba iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 
 Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Herhangi bir zamanda  günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Proteinbaba veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Proteinbaba arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 
 
 
Ödeme Güvenliği
 
Ayrıca proteinbaba.com’da Kredi Kartı bilgileriniz güvenlik için 256 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.
 
 
 
Çalışma Saatleri
 
Haftaiçi: 09.00-19.00 arası
 
Cumartesi: 09.00-19.00 arası
 
Her türlü sorunuz için:
 
info@proteinbaba.com veya 0 (312) 266 43 63 no’lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
ProteinBaba Ltd.Şti.
Hediyenizi
seçmeyi
unutmayın!